KLÍMA GREE GWH24AVEXF-K6DNA1A AIRY 7,1 KW szett
  1. Gree
  1. Gyártók
  2. Gree
Megrendelhető
Cikkszám:
KSZKLM2671
Márka:
Gree
Névleges kapacitás hűtés:
7100 W
Névleges kapacitás fűtés:
7800 W
Energia besorolás hűtés:
A+++
Energia besorolás fűtés:
A++
  • Részletek
Részletek
Gree-AI
Páratartalomra történő szabályzás
UV szűrő
Hővisszanyerős friss levegő funkció (opcionális kiegészítővel)
Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés
3D légáram
Cold plasma szűrő
Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL)
8°C-os temperálás
Extra csendes kialakítás
Fűtés -25°C külső hőmérsékletig
H tarifa igényelhető
Kompresszor karter és csepptálca fűtés
Technikai adatok
  • Teljesítmény
    • Teljesítmény felvétel hűtés
      1868 W
    • Teljesítmény felvétel fűtés
      1902 W
  • Energiahatékonyság
    • SEER
      8,5
    • SCOP
      4,6
    • Működési tartomány hűtés
      -15...+50 °C
    • Működési tartomány fűtés
      -25...+30 °C
  • Beltéri egység
    • Beltéri egység berendezés méret (szé/ma/mé)
      1110 x 347 x 257 mm
    • Beltéri egység hangteljesítmény szint
      40 dB(A)
  • Kültéri egység
    • Kültéri egység berendezés méret
      958 x 660 x 402 mm
    • Kültéri egység hangteljesítmény szint
      60 dB(A)
    • Kültéri egység hűtőközeg típus / mennyiség
      R32
  • Csövezés
    • Nyomócső / szívócső méret
      6 / 16 mm