KLÍMA DAIKIN2MXM68R32 6,8 kW MULTI KLÍMA KÜLTÉRI INVERTER
  1. Daikin
  1. Gyártók
  2. Daikin
Megrendelhető
Cikkszám:
KSZKLM2262MK
Márka:
Daikin
Névleges kapacitás hűtés:
6800 W
Névleges kapacitás fűtés:
6800 W
Energia besorolás hűtés:
A+++
Energia besorolás fűtés:
A++
  • Részletek
Részletek
Inverteres vezérlés
Öndiagnosztika
Automatikus újraindulás áramszünet esetén
R32 hűtőközeg
Speciális korrózióálló bevonat
Alacsony fogyasztás
Alacsony kültéri zajszint
60 kg
Technikai adatok
  • Energiahatékonyság
    • Működési tartomány hűtés
      -10...+46 °C
    • Működési tartomány fűtés
      -15...+18 °C
  • Kültéri egység
    • Kültéri egység berendezés méret
      958 x 734 x 340 mm
    • Kültéri egység átlagos hangnyomás érték
      48 dB(A)
    • Kültéri egység hangteljesítmény szint
      61 dB(A)
    • Kültéri egység hűtőközeg típus / mennyiség
      R32 / 2000 g
  • Csövezés
    • Nyomócső / szívócső méret
      6,35 / 9,5 mm