KLÍMA DAIKIN FTXF35E-RXF35E (R-32) 3,5 kW INVERTER Sensira
  1. Daikin
  1. Gyártók
  2. Daikin
Megrendelhető
Cikkszám:
KSZKLM2416
Márka:
Daikin
Névleges kapacitás hűtés:
3300 W
Névleges kapacitás fűtés:
3500 W
Energia besorolás hűtés:
A++
Energia besorolás fűtés:
A+
  • Részletek
Részletek
Gazdaságos / Komfort / Nagyteljesítményű üzemmód
Beltéri egység csendes üzemmód
Légszűrő
24 órás időzítő
Automatikus újraindítás
Öndiagnózis
Függőleges automatikus légterelés
Automatikus ventilátorsebesség
Automatikus hűtés-fűtés átkapcsolás
Technikai adatok
  • Teljesítmény
    • Teljesítmény felvétel hűtés
      1000 W
    • Teljesítmény felvétel fűtés
      940 W
  • Energiahatékonyság
    • SEER
      6,5
    • SCOP
      4,2
    • Működési tartomány hűtés
      -10...+48°C
    • Működési tartomány fűtés
      -15...+24°C
  • Beltéri egység
    • Beltéri egység berendezés méret (szé/ma/mé)
      770 x 286 x 225 mm
    • Beltéri egység átlagos hangnyomás érték
      max 43 dB(A)
  • Kültéri egység
    • Kültéri egység berendezés méret
      740 x 556 x 343 mm