KLÍMA DAIKIN FTXC35D-RXC35D (R-32) 3,5 kW SENSIRA
  1. Daikin
  1. Gyártók
  2. Daikin
Megrendelhető
Cikkszám:
KSZKLM2413
Márka:
Daikin
Névleges kapacitás hűtés:
3500 W
Névleges kapacitás fűtés:
3500 W
Energia besorolás hűtés:
A+++
Energia besorolás fűtés:
A++
  • Részletek
Részletek
24 órás időzítés
Automata újraindítás
Automata üzemmódváltás
Automatikus ventilátorsebesség
Csak ventilátor
Csendes kivitel
Energia megtakarítás készenléti üzemmódban
Energiatakarékos működés
Erőteljes üzemmód
Fűtés -15°C külső környezeti hőmérsékletig
Hűtő - fűtő változat
Időzítő
Inverter technológia
Öndiagnosztika
Párátlanítás
Távirányítós oldalfali inverteres splitklíma berendezés
Titánium apatit fotokatalitikus klíma szűrő
Turbó üzemmód
Ventilátor-sebességszabályozás
Technikai adatok
  • Energiahatékonyság
    • Működési tartomány hűtés
      +10...+46°C
    • Működési tartomány fűtés
      -15...+18°C
  • Beltéri egység
    • Beltéri egység berendezés méret (szé/ma/mé)
      770 x 234 x 288 mm
    • Beltéri egység átlagos hangnyomás érték
      34 dB(A)
    • Beltéri egység hangteljesítmény szint
      58 dB(A)
  • Kültéri egység
    • Kültéri egység berendezés méret
      658 x 273 x 550 mm
    • Kültéri egység hangteljesítmény szint
      60 dB(A)
    • Kültéri egység hűtőközeg típus / mennyiség
      R32 / 0,75 kg
  • Csövezés
    • Nyomócső / szívócső méret
      6,35 / 9,52 mm