AERAULIQA KT-DEFL-150 légterelő
  1. Aerauliqa
  1. Gyártók
  2. Aerauliqa
Megrendelhető
Cikkszám:
Cta005824
Márka:
Aerauliqa
Vonalkód:
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Légterelő elem:
150 mm-es csatlakozási mérettel rendelkező Aerauliqa Quantum HR típusú egyhelyiséges hővisszanyerős szellőztető készülékekhez rendelhető légterelő elem. Alkalmazásával a szellőztetett helyiésge bejutó friss levegő függőlegesen, a mennyezet irányába kerül bevezetésre, amely a légáramlatokra érzékenyebb felhasználók számára a komfortérzet javítását eredményezheti.
Magasság: 201 mm
Szélesség: 161 mm
Mélység: 30 mm